Dabīgi līdzekļi skaistumkopšanā

Sieviete, dieviete – abi tik līdzīgi vārdi, un nav pamata apstrīdēt. Sievietes izmanto tik daudz līdzekļus, lai patiktu sev un citiem, taču visbiežāk šie līdzekļi satur daudz ķīmiskos elementus, kas ir kaitīgi ādai un veselībai kopumā. Ir daži senseni dabīgi produkti, ko sievietes mēdz izmantot ikdienā, uzlabojot savu skaistumu un nebojājot veselību. Ļoti daudz dabīgi produkti der gan ādas tonusam, gan matu atjaunošanai, gan veselības uzturēšanai, jo satur svarīgu prestamos en linea.

1. Dzert tīru ūdeni ir vislabākais veids, ka attīrīt savu organismu un iegūt skaistu un veselīgu ādas toni. Tas saglabā ādu mitru un nav nepieciešami ķīmiskie mitrinošie krēmi. Tāpat arī samazina grumbas, un ātri atbrīvo ķermeni no toksīniem, neradot pinnes.

2. Rīcineļļa ir matu ātrākai augšanai: skropstas un galvas mati augs pārsteidzoši un neticami ātrāk, ja tiks iesmērēta šī eļļa. Ar matiem viss ir vienkārši, taču skropstu ieziešana ar eļļu var sanāk diezgan nepatīkama. Eļļa var iekļūt acīs, veidot beršanas izjūtas, galu galā radīt asaras, kas noskalos pārējo eļļu. Uz skropstām jācenšas likt pavisam uzmanīgi, jo efekts ir pamanāms prestamos en linea sin buro.

3. Auzu pārslas, kas aplietas ar ūdeni, palīdz attīrīt sejas ādu. Radot nelielu berzi, pārslas izkliedē visas atmirušās šūnas. Auzu pārslas ir spēcīgs līdzeklis, ja āda cieš pret kādu alerģijas izraisītāju.

4. Linsēklas ir veselīgas un palīdz cīnīties ar svara problēmām. Skaistumkopšanā tām ir ādas tonizējoša iedarbība, tā paliek gludāka un tvirtāka.

5. Ēdiet daudz zivis, jo tās satur selēnu. Šis minerāls neļauj ādai novecot neveidojas grumbas un sausas ādas efekts. Sausa āda ir viens no galvenajiem problēmu simptomiem, kuru ātri vēlamies novērst, lietojot mitrinošos un maigos krēmus.

6. Burkānu sula ir iedarbīga gan ādas krāsas uzlabošanā, gan attiecībā uz piņu rašanos. Vitamīni, ko satur burkānu sula, var uzlabot jūsu ādas izskatu, ja ir vizuāli nevēlami plankumi.

7. Ādas mitrināšanai labs līdzeklis ir dabīgais medus. Tas satur daudz vitamīnus, kas mazinās nevēlamus izsitumus, mikroplaisas sausas ādas gadījumā. Medum piemīt antibakteriālas īpašības, tāpēc dziļi ārstē tavu ādu. Nedaudz sacukurotu medu var izmantot kā ķermeņa skrubi, kas palīdz atbrīvoties no atmirušām šūnām. Arī matu barošanai, medus der kā laba maska.

8. Matiem ļoti laba maska ir no sinepju pulvera. Veikalu plauktos var redzēt daudz eļļas, kuras satur sinepju pulveri. Tāpēc, ja šī sastāvdaļa ir tik iedarbīga, tad kāpēc to jaukt kopā ar pārējo ķīmiju? Sinepju pulveri var iegūt samaļot sinepju graudiņus. Pievienojot klāt dabīgu augu eļļu var iegūt lielisku barojošu matu masku.

9. Ja tev ir izteikti bāla āda un nekādi vasarā nevari iesauļot vaigus, tad ir divi risinājumi: ēd daudz bietes vai dzer kokosriekstu eļļu. Abi produkti ir vienlīdz iedarbīgi un viegli pieejami. Bietes vari audzēt savā dārzā, un, ieliekot pagrabā, nodrošināsi veselīgu ādas sārtumu arī ziemā. Kokosrieksts ir eksotiskais auglis, kas ir nopērkams veikalos. Veselīga ir gan sula, gan pats auglis.

10. Ļoti vērtīgs sastāvs ir vistu olās, vai arī jebkurā citā olā. Vislabāk olas ir izmantot matu maskās. Olu maskas var apvienot ar citām dabīgām sastāvdaļām kā sīpolu, medu, bumbieriem, padarot tās vēl spēcīgākas un iedarbīgākas. Atsevišķi veselīgs ir atdalīts olu baltums vai olu dzeltenums. Jēla ola palīdz atjaunot ādu un cīnās ar izsitumiem.